O spoločnosti

Náš príbeh

 

Naša cesta k úspechu

Naša spoločnosť, Comp Centrum s. r. o., pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2014. Vznikli sme v Košiciach so zameraním na predaj a servis renovovanej výpočtovej techniky..

Naše pôsobenie sme od začiatku postavili na kvalite ponúkaných produktov, ústretovej komunikácii, profesionálnych službách, bezkonkurenčných cenách a šetrnom prístupe k životnému prostrediu. Cieľom je dodávať overené produkty, ktoré spĺňajú ideálne vyváženie kvality, výkonu a ceny. Vďaka tomu sme získali množstvo spokojných firemných aj koncových zákazníkov a stali sa jednotkou na slovenskom trhu.

 

Čím sa zaoberáme

 

Renovovaná IT technika - Refurbished

Ponúkame vám široký výber renovovanej výpočtovej techniky – značkové PC, notebooky, LCD monitory, tlačiarne a tonery, a to od najväčších svetových výrobcov ako sú DELL, Lenovo, HP, Fujisu Siemens, Apple a mnoho ďalších. Všetky produkty prechádzajú pred predajom náročnými testami, kompletným čistením, renováciou či dokonca výmenou celých komponentov za nové. Vďaka tomu sa k vám ako zákazníkovi dostane bezchybný, plne funkčný a kvalitný produkt. Nami renovovane produkty sú, čo sa týka technickej funkčnosti, servisu a záruky, na rovnakej úrovni ako nové produkty, pričom cenová úspora je často 30 % až 50 % oproti porovnateľnému novému produktu.

Triedy a označenia produktov

Technický stav všetkých nami predávaných produktov je 100%. Pre všetky nami predávané produkty platí plná záruka ako na nové produkty.

Rozdelenie batérií Refurbished notebookov do tried na základe testovania špeciálnym záťažovým testom:

NB nová batéria (** Záruka na kapacitu 12 mesiacov)

VD | 70 - a viac min. (* Záruka na kapacitu 90 dní)  (bežná práca - Internet a MS Office)

DB | 30 - 70min. (* Záruka na kapacitu 60 dní)  (bežná práca - Internet a MS Office)

SB | 15 - 30min. (* Záruka na kapacitu 30 dní)  (bežná práca - Internet a MS Office)

BB | (v notebooku je baterka ale je zlá  -  nefunkčná)

Rozdelenie Refurbished notebookov do kozmetických tried:

A Trieda - Žiadne kozmetické vady. Produkt ako nový/nepoužitý.

Najpredávanejšia trieda, garancia dobrého vzhľadu. Minimálne kozmetické vady (drobný škrabanec na plaste,...) Ekvivalentné niekoľko-týždňovému použitiu. Displej je v 100% stave, ako nový.

B+ Trieda - Displej notebooku v 100% stave, avšak notebook vykazuje väčšie stopy predošlého zaobchádzania a kozmetické vady sú viditeľnejšie. Hardware 100% stav.

B Trieda - Viac viditeľné kozmetické vady na plastoch a displeji. Zariadenie je samozrejme 100% funkčné a vady nemajú vplyv na technický stav produktu. Detailné fotky produktov nájdete v Galérii, kde si vyhovujúci kus môžete rovno objednať.

C Trieda - Takýto notebook môže naoko vyzerať ako B, A-, B+ ale má niečo odlomené, alebo prasklinu.

Rozdelenie Refurbished monitorov do kozmetických tried:

Trieda - Displej 100% stav, viditeľné známky používania môžu byť len na plastoch.

A- Trieda - Minimálne kozmetické vady na displeji ktoré pri bežnej práci ťažko identifikovať (vadný pixel, škrabanček), známky používania povolené aj na plastoch.

B+ Trieda - Väčšie kozmetické vady na displeji (napríklad väčší škrabanec, viac vadných bodov, väčší fľak) avšak neprekážajú pri práci a sú plne použiteľné

B Trieda - Značné poškodenia displeja, plastov, napríklad pixelové pásy, veľké škrabance a podobne. Využiteľné na menej používaných miestach, napríklad k serverom atď. Veľké cenové zvýhodnenie. V Galérii daného kusu nájdete detailné fotky ako aj možnosť objednať.

Rozdelenie Refurbished all in one do kozmetických tried:

Trieda - Display 100% stav, minimálne kozmetické vady.

A- Trieda - Minimálne viditeľné drobné vady na pohľadovej časti. Väčšie kozmetické vady prípustné nepohľadových strán (vzadu, zboku).

B+ Trieda - Menšie kozmetické vady aj na displeji (neprekážajú pri práci ) viditeľnejšie kozmetické vady aj na pohľadových stranách.

B Trieda - Väčšie kozmetické vady na displeji (neprekážajú pri práci ), poškodenia plastov môžu byť väčšie (prasknuté, odlomené), vysoké cenové zvýhodnenie! V Galérii daného kusu nájdete detailné fotky ako aj možnosť objednať.

 

Remarketed produkty

Comp Centrum s.r.o. Vám tiež ponúka remarketed výpočtovú techniku od našich obchodných partnerov ako DELL, Lenovo, HP, Fujisu Siemens, Apple a mnoho ďalších. Vďaka tomu môžeme poskytovať aktuálne trhové produkty týchto výrobcov za zvýhodnene ceny oproti bežným cenám na Slovensku. Nami dodávane produkty boli určené najmä pre trhy západnej Európy. To všetko v svetovej kvalite za vynikajúce ceny. Jediný rozdiel je v balení a v tom, že tieto produkty mohli byť rozbalené a vystavované. Platia však na ne úplne rovnaké záručné a servisné podmienky ako na nové produkty.

Rozdelenie Renew produktov:

G GOLD - tovar v 100% stave. Žiadne známky použitia v originálnom balení.

SILVER - tovar v 100% stave, bez viditeľnejších stôp akéhokoľvek zaobchádzania, chýba len pôvodný obal. Plná záruka ako na nové.

B BRONZE - môže obsahovať jemné, málo viditeľné škrabance, vzniknuté pri remarketed procese, prípadne výrobné vady na šasi ntb. Cenové zvýhodnenie. Plná záruka ako na nové.

B- BRONZE - Viditeľné známky používania, väčší počet škrabancov / rýh. Škrabance na displeji, bez fľakov. Informujte sa o stave u obchodníkov. Najväčšie cenové zvýhodnenie. Záruka ako na nové. Foto na  vyžiadanie u obchodníka.

 

Školská technika

Treťou oblasťou nášho pôsobenia je školská technika. Zameriavame sa na komplexné služby spojené s technickou modernizáciou škôl za čo najnižšie ceny. Dodávame najmä odskúšané produkty, ktoré naozaj splnia požadovaný účel. Máme bohaté skúsenosti s distribúciou a montážou rôznej Interaktívnej a výpočtovej techniky na školách po celom Slovensku. Každá škola, ktorá sa stane našim partnerom, má k dispozícii vlastného obchodného konzultanta, ktorý ochotne poradí pri výbere akéhokoľvek produktu, prípadne pomôže vyriešiť akýkoľvek problém.

 

1